OFERTA PRACY

Kariera

The power of people - Kariera w MABO

Dbamy o rozwój kompetencji naszych pracowników, aby skutecznie realizowali swoje zadania w bezpiecznych warunkach pracy i z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi. Skupiamy się na rozwijaniu przestrzeni produkcyjnej, aby jej ergonomia i wyposażenie wspierało codzienne zadania. W obszarze produkcyjnym oferujemy zatrudnienie dla spawaczy i monterów konstrukcji stalowych, operatów CNC, malarzy konstrukcji stalowych i operatorów frezarki na wydziałach produkcyjnych wytwarzających: elementy do turbin wiatrowych, słupy oświetleniowe i trakcyjne, wysięgniki, bramownice, sygnalizatory i konstrukcje stalowe wielkich gabarytów, oraz w Narzędziowni odpowiedzialnej za konstruowanie narzędzi do produkowania elementów powtarzalnych, w obszarze mechanicznej obróbki metalu (toczenie, frezowanie) oraz w obszarze Cynkowni i Malarni. Nasz zespół tworzą również specjaliści z działu zakupów (logistyka), kolejowego, handlowego, technologicznego, administracyjnego i księgowego. W MABO stawiamy na dobrą atmosferę, dzięki której jesteśmy w stanie zbudować silny i zaangażowany zespół oraz na rozwój, który pozwala pracownikom doskonalić swoje kompetencje i uzupełniać wiedzę o technologiczne nowości.

KORZYŚCI

Nasze benefity

Icon Atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne warunki zatrudnienia
01Atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne warunki zatrudnienia

Icon Kursy językowe
02Kursy językowe

Icon Dofinansowanie do kart FitSport / FitProfit
03Dofinansowanie do kart FitSport / FitProfit

Icon Dofinansowanie do wakacji Twoich lub Twoich dzieci
04Dofinansowanie do wakacji Twoich lub Twoich dzieci

Icon Spotkania integracyjne dla całego zespołu
05Spotkania integracyjne dla całego zespołu

Icon Świąteczne paczki i zabawę mikołajkową dla dzieci
06Świąteczne paczki i zabawę mikołajkową dla dzieci

Icon Prywatna opieka medyczna
07Prywatna opieka medyczna

Icon Bony świąteczne
08Bony świąteczne

Icon Szkolenia i możliwość rozwoju kompetencji
09Szkolenia i możliwość rozwoju kompetencji

Oferty pracy

TECHNOLOG – PROGRAMISTA CNC

Wymagania:

 • Preferowane wykształcenie: techniczne, na kierunkach mechanicznych;
 • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego;
 • umiejętność obsługi poniższych programów:
  • Mazak FG-CAD/CAM,  - TrueTops, Lantec 2D, LANTEK FLEX 3D
 • dobra znajomość oprogramowania AutoCAD lub podobne, MS OFFICE;
 • chęć nauki nowych umiejętności;
 • praktyczna umiejętność obsługi urządzeń pomiarowych (suwmiarka, taśma pomiarowa itp.);

Zakres obowiązków:

 • Tworzenie i modyfikacja programów na maszyny numeryczne takie jak:
  • (przecinarka plazmowo- gazowa CNC, lasery 2D CNC , laser 3D CNC);
 • Wdrażanie nowych wyrobów z uwzględnieniem obróbki plastycznej na zimno;
 • Mile widziana wiedza na temat gięcia krawędziowego;
 • Analiza i optymalizacja istniejących programów;
 • Nadzór technologiczny nad procesami produkcyjnymi;
 • Bieżąca kontrola i rozwiązywanie problemów technologicznych;
 • Codzienna realizacja planów produkcyjnych i zamówień;
 • Raportowanie wykonanej pracy w systemie ERP;

Prosimy aplikować przez poniższy link:

Przejdź do aplikacji

Kontakt

CV z dopiskiem stanowiska proszę przesłać na email: praca@mabo.pl

ELEKTROMECHANIK

Zakres obowiązków:

 • wykonywanie napraw maszyn i urządzeń,
 • nadzorowanie sprawności technicznej maszyn,
 • rozwiązywanie bieżących problemów i usuwanie awarii,
 • realizacja planu przeglądów i konserwacji.

Wymagania:

 • wykształcenie techniczne (kierunki: elektryka, elektromechanika, elektronika przemysłowa,  mechanika),
 • mile widziane doświadczenie w konserwacji maszyn i urządzeń,
 • umiejętność czytania i posługiwania się schematami elektrycznymi;
 • dyspozycyjność i zaangażowanie w wykonywaną pracę.

Prosimy aplikować przez poniższy link:

Przejdź do aplikacji

 

Klauzula RODO

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, jak i po jego zakończeniu – na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych przez MABO sp. z o.o., ul. Spółdzielców 8a, 72-006 Mierzyn, zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/45/WE (Dz. Urz. UE L 119/1 z 4.5.2016 r.) oraz zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2019 r., poz. 1781)”.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane zgłoszenia.

Pracuję w MABO 7 lat bo tutaj nie ma monotonii!

Pracę w MABO rozpocząłem w 2013 jako Operator CC. Wcześniej pracowałem w Niemczech na podobnym obszarze, jednak to tu w MABO zdobyłem bardzo duże doświadczenie. Głównie dzięki pracy na różnych, nowoczesnych maszynach. Tutaj nie ma monotonii, zawsze coś się dzieję i to mi bardzo odpowiada. Pomimo tego, że praca jest wymagająca, to dzięki dobrej organizacji, nie pracujemy w stresie i nerwach. Wszyscy tu podchodzimy do swoich obowiązków poważnie. W 2018 roku zostałem brygadzistą. Pewnie dlatego, że lubię pracować z ludźmi, wspierać ich, kiedy coś nie wychodzi i rozumiem ich trudności. Uważam, że wszystko da się zrobić, trzeba tylko dobrze pomyśleć – jak to tego zadania podejść. Najbardziej w MABO cenie podejście do szkoleń dla pracowników. Naprawdę dbają, abyśmy byli na bieżąco. Firma rozwija się nieustannie. Powstają nowe hale i pojawiają się nowe maszyny, z których jesteśmy na bieżąco przeszkalani. Doceniam również dodatek wakacyjny, dzięki temu można lepiej spędzić wakacyjny czas. Na koniec roku spotykamy się na wigilii firmowej. Ta wigilia jest organizowana dla każdego pracownika MABO i zawsze mile nas zaskoczy.


Zdjęcie Pracuję w MABO 7 lat bo tutaj nie ma monotonii!

Szkolenia

Zależy nam na rozwijaniu naszych pracowników, dlatego oferujemy szkolenia, które umożliwiają pozyskanie wiedzy o nowościach technologicznych lub sprawniejszą organizacje pracy. Nasi pracownicy korzystają z możliwości nauki języka angielskiego oraz odbywają szkolenia m.in. z zarządzania czasem, doskonalenia techniki sprzedaży i negocjacji handlowych, zarządzania zespołem, Lean Manufacturing oraz szkolenia z udzielania pierwszej pomocy.

Uprawnienia

Osobom zainteresowanym rozwojem w konkretnym obszarze produkcyjnym proponujemy kursy certyfikujące lub możliwość zdobycia nowych uprawnień. Nasi pracownicy zdobywają kwalifikacje w kierunku: operatora wózka widłowego, operatora suwnicy, operatora dźwigu, operatora tokarki CNC, Operatora frezarki CNC, uprawnień elektrycznych, kurs spawacza TIG, MIG oraz wiele innych.

Staż i praktyki

Jeśli planujesz karierę w branży metalowej, zapraszamy Ciebie do dołączenia do naszego zespołu. Współpracujemy z Zachodniopomorskim Uniwersytetem Technologicznym z wydziałem Inżynierii Mechanicznej i Mechatroniki. Zapraszamy studentów kierunków Mechatronika, Spawalnictwo, Inżynieria produkcji oraz Mechanika i Budowa maszyn. Umożliwiamy zdobycie doświadczenia i praktycznej wiedzy w studiowanym obszarze oraz udział w wielu ciekawych projektach. Wielu studentów zostaje z nami na stałe.

Pierwsze dni w MABO

Pierwsze dni w nowej pracy nie musza być stresujące. Staramy się, aby nowi pracownicy wdrażali się w swoje obowiązki w przyjaznym isprzyjającym ku temu środowisku. Pierwsze dni rozpoczynają się od szkoleń BHB i PPOŻ oraz z systemu ERP, który jest naszym systemem do zarządzania produkcją. Podczas pierwszych dni będzie towarzyszył Ci opiekun, który nie tylko pomoże Ci w nowych zadaniach, ale również pokażę gdzie znaleźć dobrą kawę i papier do drukarki :)