Kontakt

Skontaktuj się

Lokalizacja

Nasza firma mieści się w miejscowości Mierzyn, graniczącej ze Szczecinem.

MABO Sp. z o.o.
 

NIP 8513178776
KRS 0000525376

ul. Spółdzielców 8a
72-006 Mierzyn-Szczecin


Zdjęcie

Sekretariat firmy

MABO

Ewa Pawlusińska

Asystentka Zarządu

  +48914898720
  biuro@mabo.pl

Marketing

Patrycja Naróg

Spec. ds. Marketingu i Reklamy

  +48 506 119 428
  p.narog@mabo.pl

Nasi specjaliści

OSPRZĘT TRAKCYJNY

Bartosz Kowalczyk

Specjalista ds. Sprzedaży

  +48 731 733 508
  b.kowalczyk@mabo.pl
KONSTRUKCJE DROGOWE

Maciej Jabłoński

Specjalista ds. Sprzedaży

  +48 505 592 769
  m.jablonski@mabo.pl

KONSTRUKCJE STALOWE

Agnieszka Redkiewicz

Specjalista ds. Sprzedaży

  +48 601 662 383
  a.redkiewicz@mabo.pl

ZAKRES PRODUKCYJNY

OBRÓBKA CNC – CIĘCIE LASEREM

Tomasz Juszczyk

Kierownik lasera CNC

  +48 501 898 113
  t.juszczyk@mabo.pl
NARZĘDZIOWNIA – OBRÓBKA SKRAWANIEM

Łukasz Jurczyński

Kierownik Obróbki Skrawaniem

  +48 505 266 170
  l.jurczynski@mabo.pl

CYNKOWNIA

Marcin Knieć

Kierownik cynkowni

  +48 607 340 102
  m.kniec@mabo.pl

Andrzej Dryjer

Mistrz cynkowni

  +48 572 251 729
  a.dryjer@mabo.pl

MALARNIA

Mateusz Tarkowski

Kierownik malarni

  +48 797 237 316
  m.tarkowski@mabo.pl

Patrycja Dutka

Z-ca Kierownika malarni

  +48 690 662 106
  dutka.p@mabo.pl

DZIAŁ ZAKUPÓW I LOGISTYKI

Justyna Fryza

Spec. ds. Logistyki

  91 489 87 30
  j.fryza@mabo.pl

Joanna Więckowska

Spec. ds. Logistyki

  91 489 87 30
  j.wieckowska@mabo.pl

Waldemar Niemiro

Kierownik Magazynu Głównego

  +48 507 863 240
  w.niemiro@mabo.pl