TRAKO2021

2021-09-27
TRAKO2021

Tak wyglądało stoisko firmy MABO Sp. z o.o.  podczas 14. Międzynarodowych Targów Kolejowych TRAKO 2021.

 

Tak wyglądało stoisko firmy MABO Sp. z o.o.  podczas 14. Międzynarodowych Targów Kolejowych TRAKO 2021. 

TRAKO to największe i najbardziej prestiżowe w Polsce oraz drugie w Europie wydarzenie branży transportu szynowego. To przede wszystkim prezentowanie aktualnego poziomu rozwoju systemów transportowych oraz infrastruktury kolejowej w Polsce, Europie i na świecie.

Wszystkim z Państwa, którzy odwiedzili nasze stoisko serdecznie dziękujemy! Miło nam było Państwa poznać i gościć w naszych szeregach. Dziękujemy przede wszystkim za możliwość rozmowy w przyjemnej atmosferze oraz za wymianę ciekawych doświadczeń i poglądów. Jesteśmy przekonani,  iż nasze spotkania przyczynią się do nawiązania nowej i rozwijania dotychczasowej owocnej współpracy.

Na tegorocznych targach mieliśmy okazję zaprezentować nasze dwie nowości, które spotkały się z szerokim zainteresowaniem. Jak już większości z Państwa wiadomo, MABO to rodzinna firma, która nieprzerwalnie od 55 lat produkuje wysokiej jakości wyroby stalowe. Przez lata działalności wprowadziliśmy na rynek europejski i światowy wiele innowacyjnych produktów. A w ostatnich latach głównie eksponujemy nasze innowacyjne urządzenia do górnej sieci trakcyjnej. Właśnie do jednego z nich, czyli do Trakcyjnego Urządzenia Naprężającego TUN, opracowaliśmy aplikację o nazwie MABO SetSoft ( znak w trakcie procesu zastrzegania ) oraz stworzyliśmy innowacyjny System do monitorowania pracy sieci trakcyjnej.
Relację filmową mogą Państwo zobaczyć na naszym YouTube   - https://youtu.be/76U0-DsuA2U